Zapraszamy! Konferencja Twój biznes na celu cyber-ataku to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą firm i instytucji w zakresie możliwości poprawy cyberbezpieczeństwa oraz zasobów informatycznych. Konferencja skierowana jest  do przedstawicieli sektora prywatnego i środowisk eksperckich oraz do  instytucji publicznych.

 

Korzyści udziału w konferencji

 

  • Skondensowana wiedza podawana przez najlepszych mówców.
  • Nowinki techniczne oraz interpretacja wymogów stawianych przez polskie prawo.
  • Magia wielkiego ekranu i prezentacje w kinowym formacie 21:9 sprawią, że bez problemu zobaczysz wszystko nawet z ostatnich rzędów.
  • Networking i nowe znajomości.
  • Prezentacje najwyższej jakości, związane z problematyką cyberbezpieczeństwa.
  • Możliwość zorganizowania prywatnych spotkań biznesowych dla uczestników konferencji;
  • Najlepsza infrastruktura teleinformatyczna wśród krakowskich sal konferencyjnych i wystawienniczych umożliwiająca bezpieczny dostęp do internetu oraz zdalną komunikację każdemu uczestnikowi spotkania.

 

W trakcie konferencji zaproszeni eksperci zaprezentują szereg praktycznych informacji, które pozwolą na efektywne przeciwdziałanie zagrożeniom związanym z bezpieczeństwem cyfrowym. Zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem wraz z rozwojem handlu elektronicznego, mobilnych rozwiązań i aplikacji  stawiają przed przedstawicielami biznesu, samorządów oraz instytucji publicznych wyzwania związane z zabezpieczeniem  danych. Nowe trendy w zakresie gromadzenia danych pokazują że sfera bezpieczeństwa wychodzi poza ramy danych i obejmuje w równym stopniu ochronę danych osobowych, systemy informatyczne oraz własność intelektualną.

 

Konferencja to miejsce prowadzenia spotkań biznesowych, dlatego też przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, którą można wykorzystać do przeprowadzenia tego typu spotkań. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorami wydarzenia.

E-mail

cyberbezpieczny@marr.pl

Zadzwoń:

+48 12 617 66 82

Imię Nazwisko *
Stanowisko *
E-mail *
Telefon *
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych emailem:
*Wyrażam zgodę na powyżej podany adres
Akceptacja warunków i regulaminu:
*Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz wysłany
Wypełnij wszystkie pola i zgody. 

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konferencji: