Wydarzenie

 

Tylko w ostatnich miesiącach co czwarta polska firma stała się ofiarą naruszenia bezpieczeństwa informatycznego, które na różnych płaszczyznach prowadzonego biznesu groziło dotkliwymi skutkami ekonomicznymi.

 

Już od dawna pojęcie  cyberbezpieczeństwa  funkcjonuje poza domeną wyłącznych działań IT. To przede wszystkim nasza świadomość i edukacja. Dzisiaj frontem walki z cyberprzestępcami stają się wspólne działania tak zarządów i właścicieli firm jak i ich klientów. Bo nikt nie może czuć się bezpieczny.

 

„Przypadki, które wychodzą na światło dzienne stanowią wierzchołek góry lodowej. Dlatego należy docenić te instytucje i firmy, które publicznie przyznały się, że stały się obiektem cyberataku. To świadczy o dojrzałości ich i rynków, na których funkcjonują” Jakub Bojanowski, Partner w Dziale Zarządzania Ryzykiem Deloitte w Europie Środkowej.

 

Konferencja „Twój biznes na celu cyber-ataku” jest pierwszym w Małopolsce spotkaniem przedsiębiorców i właścicieli firm z praktykami w dziedzinie zwiększania bezpieczeństwa informatycznego oraz firmami oferującymi usługi ochrony przed cyberzagrożeniami. To także możliwość poznania nowych regulacji prawnych oraz możliwość pozyskania praktycznej wiedzy na temat szerokiej ochrony systemów informatycznych używanych przez MSP w Małopolsce. Wśród prelegentów Konferencji znajdą się przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowej i Akademickiej Sieci Komputerowej NASK.

E-mail

cyberbezpieczny@marr.pl

Zadzwoń:

+48 12 617 66 82

Imię Nazwisko *
Stanowisko *
E-mail *
Telefon *
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych emailem:
*Wyrażam zgodę na powyżej podany adres
Akceptacja warunków i regulaminu:
*Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz wysłany
Wypełnij wszystkie pola i zgody. 

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konferencji: