Sponsorzy wydarzenia:

 

Przygotowana przez nas oferta sponsorska to spersonalizowana propozycja dla firm i instytucji, które chcą aktywnie uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży bezpieczeństwa cyfrowego w południowej Polsce. To możliwość bezpośredniego przedstawienia swojej oferty wśród kilkuset przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów lokalnych oraz organizacji pożytku publicznego. Dodatkowo gwarantujemy udział w szeroko zakrojonych działaniach Public Relations. Naszym sponsorom umożliwimy ponadto dotarcie do tysięcy podmiotów do których kierowane będą zaproszenia. Wykorzystane przez nas kanały dystrybucji informacji oraz komunikacji z uczestnikami z pewnością wpłyną na budowę pozycji marek firm i instytucji z którymi podejmiemy współpracę.


Dla naszych sponsorów przygotowaliśmy trzy poziomy zaangażowania.

 

  • Złoty Sponsor
  • Sponsor Srebrny
  • Sponsor Brązowy
     

Jesteśmy przekonani, że korzyści jakie osiągną sponsorzy przełożą się na ich wyniki sprzedażowe, budowę relacji z klientami oraz kształtowanie wizerunku w obszarze tematycznym jakim jest cyberbezpieczeństwo. Poszczególne pakiety wymagają doprecyzowania, dlatego zachęcamy do współpracy oraz podjęcie indywidualnych rozmów. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie oraz przedstawią szczegóły każdego z pakietów sponsorskich.

 

Dołożymy starań, by nasza propozycja odpowiadała indywidualnym potrzebom podmiotów, które zdecydują się na współtworzenie konferencji „Twój biznes na celu cyber-ataku”.

 


Joanna Jakubowska - Łazęcka

tel. 0048 12 617 66 82

e-mail: joanna.jakubowska-lazecka@marr.pl

 

E-mail

cyberbezpieczny@marr.pl

Zadzwoń:

+48 12 617 66 82

Imię Nazwisko *
Stanowisko *
E-mail *
Telefon *
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych emailem:
*Wyrażam zgodę na powyżej podany adres
Akceptacja warunków i regulaminu:
*Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz wysłany
Wypełnij wszystkie pola i zgody. 

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konferencji: