Partnerzy konferencji

 

 


 

CO1 compendium centrum edukacyjneCompendium Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym wiodących producentów branży IT. Od 2000 roku oferuje szkolenia z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Polsce oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Centrum dostarcza wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do funkcjonowania w warunkach szybkiego rozwoju technologicznego. Compendium Centrum Edukacyjne jest partnerem edukacyjnym konferencji.

 

 

 

CO1 compendium centrum edukacyjneWebWave to kreator stron www przeznaczony przede wszystkim dla grafików i webdesignerów. Umożliwia on tworzenie niepowtarzalnych stron internetowych bez konieczności programowania, bez konfiguracji bazy danych i hostingu. WebWave CMS to profesjonalny program do tworzenia stron internetowych. Nie narzuca on twórcom żadnych szablonów, schematów ani innych ograniczeń. Dzięki niemu możesz stworzyć dokładnie taką stronę internetową, jaką sobie wymarzyłeś, a nad każdym elementem swojej strony www masz kontrolę co do 1 px. Bardzo ważnym elementem na który stawia firma jest bezpieczeństwo.

 

CO1 compendium centrum edukacyjneSieć oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom kompleksowe usługi, które mają im pomóc w pełni rozwinąć ich potencjał i zdolności innowacyjne. Enterprise Europe Network jest także pośrednikiem umożliwiającym instytucjom Unii Europejskiej pełniejszą orientację w potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw.Obecnie działa ponad 600 ośrodków Enterprise Europe Network na całym świecie. Enterprise Europe Network to więcej niż pojedyncze ośrodki rozmieszczone w różnych krajach i regionach. Wyjątkowa wartość i możliwości Enterprise Europe Network wypływają ze ścisłej współpracy ośrodków, polegającej na wymianie potrzebnych Klientowi informacji oraz dostęp do wspólnych baz zawierających profile firm szukających partnerów zagranicznych.

 

CO1 compendium centrum edukacyjnenFlo to zespół ludzi doświadczonych w prowadzeniu złożonych projektów i zarządzaniu procesami IT. Pomagamy klientom diagnozować i rozwiązywać problemy w dziedzinie infrastruktury, oprogramowania i bezpieczeństwa. Projektujemy i wdrażamy specjalistyczne systemy informatyczne. Optymalizujemy procesy monitorowania infrastruktury i aplikacji, dostarczania wsparcia technicznego, zarządzania wymaganiami, testowania nowych wersji oprogramowania, zarządzania incydentami bezpieczeństwa, przetwarzania i integracji informacji, ochrony danych i zapewnienia ciągłości biznesu. Prowadzimy audyty architektury, konfiguracji oraz poziomu zabezpieczeń pojedynczych systemów i całych środowisk aplikacyjnych. Klienci cenią nas za kompetencje i doświadczenie, zdolność do rozwiązywania trudnych problemów i dotrzymywanie złożonych obietnic.

 

 

E-mail

cyberbezpieczny@marr.pl

Zadzwoń:

+48 12 617 66 82

Imię Nazwisko *
Stanowisko *
E-mail *
Telefon *
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych emailem:
*Wyrażam zgodę na powyżej podany adres
Akceptacja warunków i regulaminu:
*Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz wysłany
Wypełnij wszystkie pola i zgody. 

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konferencji: